Družina Kyla Ross, etnična pripadnost, status razmerja, olimpijske igre, rekord, 2017

Kateri Film Si Ogledati?

Ko se v areni loti gibov, ki nasprotujejo zakonu, naj gre za palice, gred ali vaje na tleh, prejme Bravo! od gledalcev. Kyla Ross je dobitnica zlate olimpijske medalje v ekipnem tekmovanju, kjer je bila njena skupina označena kot nepremagljiva in dobila vzdevek 'Fierce Five'. V svoji slavi je osvojila zlato medaljo na svetovnem prvenstvu, pet zlatih medalj na prvenstvu Pacific Rim Championships, tri zlate medalje na državnem prvenstvu in Družina Kyla Ross, etnična pripadnost, status razmerja, olimpijske igre, rekord, 2017

Ko se v areni loti gibov, ki nasprotujejo zakonu, naj gre za palice, gred ali vaje na tleh, prejme Bravo! od gledalcev. Kyla Ross je dobitnica zlate olimpijske medalje v ekipnem tekmovanju, kjer je bila njena skupina označena kot nepremagljiva in dobila vzdevek 'Fierce Five'. V svojem slavnem uspehu je osvojila zlato medaljo na svetovnem prvenstvu, pet zlatih medalj na prvenstvu Pacific Rim Championships, tri zlate medalje na državnem prvenstvu in dve zlati medalji na prvenstvu NCAA.

Pred, med in po Fierce Five:

'Fierce Five' je bila ekipa, ki je sodelovala na poletnih olimpijskih igrah leta 2012 v Londonu in je bila označena kot nepremagljiva, saj je z več kot 20 točkami vzela zlato medaljo najbližjemu nasprotniku. Kyla Ross, 20, je bila ena od članic skupine 'Fierce Five', ki jo sestavljajo še Gabby Douglas, 21, McKayla Maroney, 21 Aly Raisman, 23, in Jordyn Wieber, 22. Kot pravi njena mama, se je rodila kot zelo močno dekle. z veliko energije in se je začela ukvarjati z gimnastiko pri 3 letih.

Kyla Ross, ki je specializirana za vaje na palicah, gredi in parterju, je s svojo ekipo osvojila zlato medaljo na olimpijskih igrah leta 2012 v Londonu, kjer so zabeležili skupno oceno 183,956. dne 22ndFebruarja 2016 je Rossova oznanila, da se upokoji iz elitne gimnastike, da bi se osredotočila na univerzitetno gimnastiko na Univerzi v Kaliforniji. Njen rekord študentske gimnastike govori sam zase, saj je bila na svojem debiju uvrščena na prvo mesto in dosegla celo svojih prvih popolnih 10 na prvenstvu Pac-12 2017.

Kakšen je Kylin trenutni status razmerja?

Študentska gimnastičarka je osupnila oboževalce s svojim nastopom v areni, kaj pa njeno osebno življenje, se kaj dogaja v njenem življenju?

No, njeno osebno življenje ni tako izjemno kot njeni nastopi v tekmovanju, in odločila se je, da bo svoj status razmerja ohranila prikrito. Redko jo vidijo s katerim koli fantom, razen s kolegi in prijatelji. Celo Kylin račun na Twitterju je zadržan do tega, da hodi s kakšnim moškim.

Od zdaj je verjetno samska in nima fanta. Svoj čas namenja piljenju svojih veščin kot gimnastičarka in prinaša novo prednost.

Lepotica dobiva na tone ponudb za poroko od svojih vedno večjih oboževalcev, a odločitev o poroki je samo v njenih rokah in v nikomur drugem.

Morda vam bo všeč tudi: družina Ariane Berlin, avtomobilska nesreča, telovadka, olimpijske igre, poročena, mož

Kylina kratka biografija in družina:

Rojena kot Kyla Briana Ross se je rodila 24thOktobra 1996, kar pomeni, da je stara 20 let. Rodila se je v Honoluluju na Havajih. Ross pripada mešani etnični pripadnosti, saj ima njen oče afroameriško in japonsko poreklo, medtem ko je njena mati filipinske in portoriške narodnosti. Njena družina vključuje dva brata in sestro Mckenna in Kayne Ross.

Njena družina se je preselila v Kalifornijo, spoznala je svojo prijateljico McKaylo Maroney in skupaj s tremi drugimi ustanovila 'Fierce five'. Gimnastičarka ima spodobno višino 5 čevljev in 7 palcev in ima atletsko obliko telesa.